Android Tik Tok İndir

İlk olarak Çin’de yayımlanan ve iOS sürümü üzerinden oyunlardan sonra en sık indirilen uygulamalar arasında yerini alan Tik Tok, müzik ve video klip uygulaması olarak adından çokça söz ettiriyor.

Facebook, Twitter ve İnstagram gibi en popüler sosyal medya uygulamalarının arasında yer alan Tik Tok, kullanıcıların 15 saniyelik kısa videolarını paylaştığı ve diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu keyifli ve ilginç videoları izlediği bir küresel video platformu olarak 250 milyonu aşkın aktif kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.

İlk olarak iOS sürümüne sahip olan Tik Tok, Android özellikli cihazlarda da kullanılıyor. Andoid Tik Tok İndir işleminin yapılabilmesi için cihazların 4.1 ve üzeri olması gerekiyor. Bu cihazlara sahip olan kişilerin Play Store mağazasına giriş yaparak arama butonuna Tik Tok yazması yeterlidir. Sonuçlar arasında ilk sırada bulunan uygulamanın içerisine girerek yükle sekmesine tıklamak ve indirme işleminin tamamlanmasını beklemenin ardından uygulamanın indirme işlemi tamamlanıyor.

Kullanıcıların arkadaşları ya da takipçileri ile eğlenceli müzikler, efektler ve emojiler eşliğinde video oluşturmasına olanak sunan Tik Tok Ücretsiz indirme ve kullanım özelliği sayesinde tüm dünya genelinde kullanıcıların kendi kısa videolarını oluşturmalarına olanak sunarken, uygulamanın özelliklerini güncelleyerek ve yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların hesaplarını daha güvenli ve konforlu yönetebilmesine imkan sunuyor.

ANDROID TİK TOK İNDİR

Özellikle Android işletim sistemine sahip cihazlara sahip olan kullanıcılar tarafından daha yaygın olarak indirilen 79 MB boyuta sahip Tik Tok uygulamasını Play Store üzerinden indirmek için mağazayı ziyaret eden kullanıcılar 4,4 ortalama puana sahip uygulamanın özelliklerini inceleyebilir ve indirme işlemi sonrasında sosyal medya hesapları, telefon ya da mail adresi üzerinden yeni profil oluşturarak en popüler uygulama Tik Tok kullanıcıları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu