iOS iPhone Tik Tok İndir

2016 yılında ilk kez Çin’de kullanılmaya başlanmış olan Tik Tok uygulaması, ilk olarak İOS sürümü ile kullanılmaya başlanmış ve yoğun ilgi görerek milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bir video ve müzik sosyal paylaşım platformudur. 15 saniyelik kısa videoların, müziklerin, şarkıların ve daha pek çok anın paylaşıldığı Tik Tok özel içerik platformu, İPhone’lara indirme oranı 45 milyonu aşmış ve diğer sürümleri de bulunan en popüler uygulamalar içerisinde yerini almaya devam ediyor.

Dünyanın en çok indirilen ve 250 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Tik Tok, kısa klip çekimleri yapılabilen, bu klip çekimlerine şarkı ve özel efektler eklenerek diğer kullanıcılar tarafından etkileşim sağlanabilmesi için paylaşılabilen içeriklere sahiptir. Facebook, Twitter ve İnstagram gibi diğer sosyal medya hesapları üzerinden de videoların paylaşılabildiği IOS İphone Tik Tok indir işlemi ise oldukça kolay basamaklardan oluşuyor.

İlk olarak IOS sürümü ile yayımlanmış ve 100 milyon aktif kullanıcı tarafından indirilmiş olan Tik Tok uygulaması, her geçen gün indirme sayısını ve popülerliğini arttırırken; 287 MB boyutu ve Türkçe dil desteği ile ülke genelinde IOS sürümüne sahip tüm cihazlarda yerini almaya devam ediyor. IOS sürümlü cihazlara son dönemin en popüler video topluluğu olan uygulamayı indirebilmek için ilk olarak App Store mağazasına giriş yapılması gerekiyor.

IOS IPHONE TİK TOK İNDİR

App Store arama sekmesi üzerinden Tik Tok yazarak aranma seçenekleri arasında ilk sırada çıkan uygulamanın indirilmesi yeterlidir. İndirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya girerek telefon, mail adresi ya da diğer sosyal medya hesapları ile bağlantı kurarak kullanıcı profili oluşturabilir ve özel efektler, şarkılar ve emojiler ile hazırlamış olduğunuz kısa videolarınızı diğer kullanıcıların izleyebilmesi için paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu