Windows Tik Tok İndir

Sosyal paylaşım platformlarının içerisinde en popüler uygulama olarak anılan Tik Tok, 15 saniyelik kısa video içerikleri ve aktif kullanıcı sayısı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Genç internet kullanıcılara sahip olan ve kişilerin kendi hazırlamış oldukları videolar ile yoğun etkileşim almasına yardımcı olan bu uygulama ilk olarak Çin’de IOS sürümü ile kullanıcıların ilgisini çekerken; Android ve Windows sürümleri ile de diğer kullanıcıların sosyal ağı olarak büyüyerek ilerliyor.

Büyük bir çeşitliliğe sahip olan Tik Tok topluluğu, son dönemin en çok ilgi gören bir video medya uygulamasıdır. Kullanıcıların kendi çektikleri ya da başka kullanıcıların hazırlamış oldukları videoları uygulama içerisinde yer alan özel efektler, emojiler ve video efektleri ile düzenleyerek yayımladığı bu platformu Windows işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden de kullanmak oldukça kolay ve güvenlidir.

IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlara yüksek oranlarda indirilmiş olan ve 250 milyonu aşkın aktif kullanıcıya sahip olan Tik Tok uygulamasını Windows cihazlara indirmek için; cihazın Windows Store mağazasına giriş yapmak gerekiyor.

Mağazaya giriş yapılmasının ardından arama butonu içerisine Tik Tok yazarak, arama seçenekleri arasında ilk sırada çıkan uygulamanın indirilmesi ve yeni kullanıcı profilinin oluşturulması yeterlidir. Son dönemin en gözde uygulaması olan ve internet fenomenlerinin çıkmaya başladığı Tik Tok video paylaşım platforma üye olarak bu sosyal mecranın içerisinde yer almak oldukça hızlıdır.

WİNDOWS TİK TOK İNDİR

Windows Tik Tok sürümüne giriş yapılarak sayfa içerisinde yer alan profil sekmesine dokunarak bu sayfa içerisinden telefon, mail ya da diğer sosyal medya hesapları ile bağlantı kurarak kullanıcı oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında uygulamanın en alt bölümünde yer alan “+” bölümüne dokunarak özel filtrelerden, emojilerden ve şarkılardan yararlanarak kendi kısa videonuzu oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu